Rofin FL Fiber Lazerleri

powerline FL 20

ROFIN FL Serisindeki yüksek canlılıktaki fiber lazer'ler olağanüstü bir verime sahip olup , optimum güvenilirlik için dizayn edilmiştir.

Yazının Devamı

Rofin Desktop Kaynak Lazerleri

Desktop_Laseral

Desktop , manuel kaynak için çok amaçlı ve hesaplı kompakt bir masa üstü lazer sistemidir. Labaratuvarlar , atölyeler ve enstitüler 'in belirli ihtiyaçları için dizayn edildi

Yazının Devamı

Rofin C02 lazerleri

Starshape_Laseral - Hk

SC serisinin Kapalı-tip lazerleri ile 2 ve 3 eksenli galvo tarama kafasınından oluşmaktadır. Verimli bir yazılım metal-olmayan...

Yazının Devamı

HABERLER

Fuar Katılımları

4-7 Ekim 2017 de Tüyap'ın İzmir'in yeni fuar alanı "fuarizmir" de düzenlemiş olduğu MAKTEK fuarındaki standımıza değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Yazının Devamı

Görüntü işleme ile lazer markalama Sistemi

“Görüntü işleme ile fiber lazer markalama” ...

Yazının Devamı

Laseral 6 Eksen CNC Lazer Markalama İmalatı

Firmamız tarafından Türkiye'nin ilk 6 eksenli CNC lazer markalama makinası...

Yazının Devamı

LASERAL FİBER KESİM MAKİNASI

Laseral Fiber Lazer Kesim Makinası...

Yazının Devamı

Mark on the fly teknolojisi

Dinamik markalama sistemlerini...

Yazının Devamı

Işın , bir üretim aracı olarak kullanıldığında muhteşemdir ; materiyal işleme uygulamaları için sonsuz bir potansiyel sunar , bunlar şu an geride bıraktıkları mız teknolojiler kadar uzaktırlar.
Co2 lazerler, katı-hal lazerleri , fiber lazerler , ultrashort darbe lazerleri ya da diyot lazerleri , ROFIN Grup , lazer kesim , lazer kaynak , lazer markalama ya da lazer yüzey muayene işlemleri yapan endüstriyel lazerler için tüm spektrumunu sağlamaktadır. Ürün portfolyomuz tüm güç spektrumunu içermektedir. - Tek haneli watt seçeneklerinden bir-kaç Kwatt ' a kadar.
Kapsamlı uygulama know-how bilgisiyle birlikte , ROFIN size özel lazer çözümleri için ideal partnerdir dünya-çapında uzman klavuzluk ve servis ağıyla birlikte.

Yeni Lazer Cam Kesim İşlem Teknolojisi

Laseralcamtekno

ROFIN: SmartCleave™FI