Ürünleriniz LASERAL 'in ayrıcalıklı fiber lazer teknolojisi ile yükselmeye devam etsin.

Lazer sistemleri üretimini kendi bünyesindeki yıllar içerisinde sektörde deneyim kazanmış kadrosu ve araştırma-geliştirmeye (R&D) verdiği önem ile yola çıkarak gerçekleştiren kuruluşumuz kusursuzluğu kendine ilke edinmiş bir firma olup müşterilerine en ileri teknoloji lazer markalalama sistemlerini üretmektedir.

Türkiye deki lazer markalama entegrasyonu üzerine en gelişmiş ar-ge ve ür-ge çalışmalarını yapan merkezi İzmir de olan firmamız geniş servis ağı ile birlikte satışı yapılan tüm lazer sistemleri için müşterilerine 24 saat garantisi vermektedir. Aynı zamanda lazer yedek parça satışı yapmakta ve fiber lazer markalama sistemleri için müşteriye özel butik çözümler sunmaktadır.

Makine tasarımı ve otomasyonu üzerine uzman bir kadroya sahip kendi Ür-ge departmanını oluşturmuş olan firmamız müşteriye özel sunduğu hızlı ve kusursuz çözümlerle sektörde kendine ayrı bir yer edinmiştir.

Lazer sistemlerindeki ilerlemeleri yakından takip etmek ve bu gelişmeleri en hızlı şekilde Türk sanayisiyle buluşturmak en öncelikli amacımızdır.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Firmanın kuruluş vizyonu ;

Lazer sektöründe yıllar içinde edindiği bilgi ve tecrübeyi her geçen gün arttıran , hiç durmadan ilerleyen bir firma olup , lazer markalama sistemleri denilince ilk akla gelen firma olmaktır.

Firmanın kuruluş misyonu ;

Ülkemizin de en az gelişmiş ülkeler kadar lazer sistemleri teknolojosinden yararlanmasını sağlamak ve Dünya ile rekabet etmeleri için onlara sahip olduğumuz teknolojik altyapı ile hizmet etmektir.

HABERLER

LASERAL FİBER KESİM MAKİNASI

Laseral Fiber Lazer Kesim Makinası...

Yazının Devamı

Görüntü işleme ile lazer markalama Sistemi

“Görüntü işleme ile fiber lazer markalama” ...

Yazının Devamı

Mark on the fly teknolojisi

Dinamik markalama sistemlerini...

Yazının Devamı

Fuar Katılımları

4-7 Ekim 2017 de Tüyap'ın İzmir'in yeni fuar alanı "fuarizmir" de düzenlemiş olduğu MAKTEK fuarındaki standımıza değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Yazının Devamı

Laseral 6 Eksen CNC Lazer Markalama İmalatı

Firmamız tarafından Türkiye'nin ilk 6 eksenli CNC lazer markalama makinası...

Yazının Devamı