Laseral Pulse Fiber Lazer Markalama

20140522_163130 (1)

Türkiye'nin ilk seri üretim fiber lazeri artık yeni 19" rack kasasında kullanıma hazır...

web tasarım

Yazının Devamı

ROFIN Performance Lazer Kaynak

Laseral_performance_D

Yeni SPEEDmodeTM maksimum darbe frekansını belirgin bir şekilde...

Yazının Devamı

Laseral CO2 3D Galvo Lazer Kesim

LASERAL CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİLASERAL CO2 3D Galvo Lazer Kesim ve Markalama Sistemi ahşap,deri,..

web tasarım

Yazının Devamı

HABERLER

Fuar Katılımları

4-7 Ekim 2017 de Tüyap'ın İzmir'in yeni fuar alanı "fuarizmir" de düzenlemiş olduğu MAKTEK fuarındaki standımıza değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Yazının Devamı

Görüntü işleme ile lazer markalama Sistemi

“Görüntü işleme ile fiber lazer markalama” ...

Yazının Devamı

Laseral 6 Eksen CNC Lazer Markalama İmalatı

Firmamız tarafından Türkiye'nin ilk 6 eksenli CNC lazer markalama makinası...

Yazının Devamı

LASERAL FİBER KESİM MAKİNASI

Laseral Fiber Lazer Kesim Makinası...

Yazının Devamı

Mark on the fly teknolojisi

Dinamik markalama sistemlerini...

Yazının Devamı

400W-500W-1KW-2KW Laseral Fiber Kesim Makinası

LASERAL FİBER LAZER KESİMLASERAL , Kullandığı fiber rezanatör teknolojisi ile kalınlığı 20mm'e kadar olan çelik ( St ) kesimi için tercih edilen sistemler üretir. Laseral fiber lazer kesim makinaları Türkiye'de aynı sınıftaki kesim tezgahları arasındaki en ekonomik fiyatlı ürünler olması özelliğini taşımaktadır.

Günümüzde seri üretimi gerçekleştirilen bir çok makina ya da özel üretim olan makinaların bir çoğu için yeterli olan bu kesim kapasitesi , bir çok küçük atölyenin dahi kendi saclarını kesmek için tercih sebebi olmaktadır.

Bu modeller, piyasadaki 4kw üstü kesim tezgahlarının çok pahallı olması ve bir çok firmanın bunları alabilmek için yeterli finansal kaynağının olmaması nedeniyle üretilmektedir. 400W olan sistem 4mm altı kesimler için ülkemizde üretilmekte olan en ekonomik çözümdür.

MİKRON PULSE FİBER LASER MARKALAMA Düşük maliyet: Fiber lazerlerin sarf malzemesinin olmaması , gaz tüketimi ya da belirli aralıklarla değişmesi gereken parçalarının olması gibi maliyetteki avantajlarına Laseral olarak biz de maliyetleri düşürerek son kullanıcı olan müşterilerimizin yatırım maliyetlerini düşürmelerini sağladık. En kaliteli parçaları kullanan Laseral markalama sistemleri ile sorun yaşamayacak olmanın keyfine bakarken , nitelikli ve servis konusundaki uzman kadrosuna kendinizi emanet edin.

servobeckhofflaseral

Yüksek Hızlı Servo Motorlar : Laseral , müşteri talepleri doğrultusunda yüksek hızlara ulaşan servo motorlar kullanmaktadır. Bu motorlar sayesinde 1,5 G ivmelenmeyle 2,8m/sn hızlara ulaşabilen fiber lazer kesim tezgahları üretmekteyiz. Yüksek hassasiyetli hem de yüksek hızlı lazer kesim tezgahları ülke sanayisinin daha kaliteli ürünleri daha az maliyete ve daha kısa zamanda yapması anlamına geldiğinden Laseral , bu tezgahların üretimini titizlikle yürütmektedir.

MİKRON PULSE FİBER LASER MARKALAMA

Uzun yıllar kullanım : Fiber lazerin rezanatörünün on yıldan uzun bir ömre sahip olmasının yanında karbondioksit ve yag (neodymium-doped yttrium garnet) laserlerdeki sürekli hale gelen malzeme değişimleri söz konusu değildir. Bu da kullanıcıyı servis ile geçen uzun saatlerden ve maliyetlerden kurtarır.

MİKRON PULSE FİBER LASER MARKALAMA Yeşil enerji: Elektro-optik kullanılan optiklerin ve elektronik komponentlerin uyumu ile ortaya çıkmakta ve bu sayede fiber lazerlerdeki yüksek verimlilik ile çok az güç tüketimleri ile büyük miktarlarda işlerin yapılması mümkündür. Bir fiber lazer sisteminin co2 kesim sistemlerine göre çok düşük olan güç tüketimi ve gaz sarfiyatı bu sistemlere göre sarf malzeme giderinin çok daha az olması ve özellikle ince saclarda co2 kesim tezgahlarına göre çok daha başarılı olması artılarındandır.
MİKRON PULSE FİBER LASER MARKALAMA

Bakım ihtiyacı yok: Sektördeki en uygun fiyatlı Fiber lazer kesim sistemi olan Laseral , opto-elektronik başarımı sayesinde minimum düzeyde parça gereksinimine sahip olmakta bu da servis gereksinimlerini minimuma indirgemektedir. Co2 laserlerde olduğu gibi sık bakım gerektiren kompleks parçalar , optik parçalar ve karmaşık yapıları ortadan kaldırmıştır.

mikron endüstriyel fiber lazer kesim Fiber kablo ile ayarsız ışın hattı: Fiber optik kabloya sahip olan fiberlazer kesim sistemimiz çok sayıda ayar gerektiren co2 sistemlerine göre çok büyük avantaja sahiptir. Çok hassas ayarlama gereken ışın hattı ayarları fiber optik kablo sayesinde ortadan kaldırılmıştır. Bunun yanında kesim işlemi için kafaya gelen ışının kayıp olmadan iletilmesini sağlamaktadır.


mikron endüstriyel fiber lazer markalamaTeknik Özellikler

Lazerin güç çıkışları 400W-500W-1KW-2KW
Işın üreten kaynak Ytterbium, CW fiber
Işının Dalga boyu 1070 nm
Işın Yolu Fiber Optik Kablo
Odak Mesafesi 150 mm
Yukarı-aşağı Mesafe Kontrolü Kapasitif sensörlü, temassız takip
Kesim Gazı Azot,Oksijen & Hava
X / Y / Z 3000 mm / 1500 mm / 90 mm
Lineer Hareket Sistemi Yüksek Hız Servo Motor Sistemi
Liner hareket İvmesi 1,5 G
Lineer Hareket Hızı 2,8 m/sn
Tekrarlanabilirlik X, Y, Z +/- 0,01 mm
Ağırlık 10 ton

Foto Galeri

1 2 3 5 6

Video