400 W / 1 kW / 2 kW Fiber Lazer Kesim Sistemi

LASERAL FİBER LAZER KESİMLASERAL Fiber Lazer Kesim Sistemi çelik, aluminyum, paslanmaz çelik ve diğer yaygın kullanılan sac metallerin kesilerek işlenmesi amacıyla kullanılmaktadır.

400 W olan model, 1 kW ve üzeri lazer kesim sistemlerine alternatif olarak sadece 4 mm ve altı kalınlıklardaki sacların kesimi amacıyla geliştirilmiştir. İnce sac kesimi için Türkiye lazer sac kesim piyasasındaki en ekonomik ve güvenilir çözümdür. Bunun yanısıra 1 kW ve 2 kW modeller ile de daha kalın sacların kesimine ihtiyac duyan müşterilerimizin taleplerine yanıt verebilmekteyiz.

MİKRON PULSE FİBER LASER MARKALAMAEkonomik fiyat: Fiberin bilinen düşük elektrik ve gaz maliyeti avantajlarına düşük yatırım maliyetini de LASERAL olarak biz ekledik. Yerli üretim ve yerli servis avantajını LASERAL fiyatlarıyla ve kalitesiyle yaşayın.

MİKRON PULSE FİBER LASER MARKALAMAÇok uzun ekonomik ömür: 100,000 saatin üzerinde (10 yıldan fazla) kullanım ömrüne sahip fiber lazer rezonatörü CO2 ve YAG lazerlerde olduğu gibi kısa periyotlarla sarf parça ihtiyacı oluşturmaz. Bu da sizi yüklü servis ve parça maliyetlerinden kurtarır.

MİKRON PULSE FİBER LASER MARKALAMADüşük enerji tüketimi: Fiber lazer teknolojisinin en önemli avantajlarından olan yüksek elektro-optik verimlilik çok düşük enerji maliyetleriyle işlem yapabilmenize olanak sağlar.

MİKRON PULSE FİBER LASER MARKALAMABakım gerektirmeyen tasarım: LASERAL Fiber Lazer Kesim Sistemi uzun rezonatör ömrü yanısıra asgari adetlerde dayanıklı elektronik ve mekanik parça kullanımı ile oldukça yalın ve bakım gerektirmeyen bir yapıdadır.

MİKRON PULSE FİBER LASER MARKALAMAAynasız ve ayar gerektirmeyen ışın yolu: LASERAL Fiber Lazer Kesim Sisteminde ışın yolunda fiber optik kablo kullanımı sayesinde ışın aktarımı pratikleştirilmiştir. Uçan optik sisteminin gerektirdiği titiz bir şekilde ayarlanması gereken aynalar bulunmaz. Yine bu sayede ışın kayıpsız bir şekilde kesim kafasına aktarılır.

LASERAL FİBER LAZER KESİMTeknik Özellikler

Lazer Çıkış Gücü Opsiyonları400 W / 1 kW / 2kW
Lazer Işın KaynağıYtterbium, CW fiber
Lazer Işın Dalgaboyu1070 nm
Lazer Işın YoluFiber Optik Kablo
Kesim Odak Mesafesi150 mm
Z Eksen Mesafe KontrolüKapasitif sensörlü, dokunmadan takip
Kesim Gazı KullanımıOksijen, Azot & Hava
Eksenler X / Y / Z3000 mm / 1500 mm / 90 mm
Eksen Hareketleri3 Eksen Servo Motor Sistemi
Eksen Hızı60 mt/dk
Tekrarlama Hassasiyeti X, Y, Z+/- 0,01 mm
Ağırlık10 ton