Rofin FL Fiber Lazerleri

powerline FL 20

ROFIN FL Serisindeki yüksek canlılıktaki fiber lazer'ler olağanüstü bir verime sahip olup , optimum güvenilirlik için dizayn edilmiştir.

Yazının Devamı

Rofin Desktop Kaynak Lazerleri

Desktop_Laseral

Desktop , manuel kaynak için çok amaçlı ve hesaplı kompakt bir masa üstü lazer sistemidir. Labaratuvarlar , atölyeler ve enstitüler 'in belirli ihtiyaçları için dizayn edildi

Yazının Devamı

Rofin C02 lazerleri

Starshape_Laseral - Hk

SC serisinin Kapalı-tip lazerleri ile 2 ve 3 eksenli galvo tarama kafasınından oluşmaktadır. Verimli bir yazılım metal-olmayan...

Yazının Devamı

rofinlaseralogo

ROFIN'den çözümler – Dünya çapında market Lideri ve Öncüsü

ROFIN ' den maneul lazer kaynak sistemleri - Dünya çapında market lideri ve öncüsü . - Lazer kaynaklı eklemlerin kolay kavranması ve hızlı operasyon çabukluğunu mükemmel bir şekilde birleştirir. Birkaç dakika içinde mikron mertebesinde hassaslıkta Spot ve dikiş kaynakları yapılabilir. Başparmak kuralı şöyledir : ne görüyorsan kaynatabilirsin.

Deneyimli kullanıcılar , manuel kaynak makinamızla , eşsiz doğrulukta ve hassaslıkta mükemmel iş parçaları yaratabilirler. Ve bu başka Hiçbir metodla elde edilemez.

RofinWeldingLaseral

Desktop

Manuel Kaynak için Kompakt Masaüstü Lazeri

Desktop_Laseral

Desktop , manuel kaynak için çok amaçlı ve hesaplı kompakt bir masa üstü lazer sistemidir. Labaratuvarlar , atölyeler ve enstitüler 'in belirli ihtiyaçları için dizayn edildi ve bu yüzden de lazer teknolojisine giriş yapmak için ideal bir sistemdir. Desktop , ergonomik olarak

optimize edilmiştir ve herhangi bir masa üstüne yerleştirilebilir. Hava-soğutmalı sistem sadece tek fazlı bir güç kaynağına ihtiyaç duyar.

İş parçası , bir streo mikroskop ve bir artı işaretiyle pozisyonlanabilir.

Yüksek performansı ve uzun iş ömrü ,özelleştirilmiş ve prototip üretimi uygulamalarının yapılmasına

kapı açar. Örneğin tamir işleri ve aynı zamanda çok adetli üretim için.Daha detaylı bilgi için

yeni Desktop için , lütfen bu linki takip edin.

Performance

Lasseral_performance1992 yılında manuel lazer kaynağına öncülük ettik. Şimdi , 20 seneden daha fazla bir süre sektörde liderlikten sonra bu başarılı teknolojinin tek tek her detayını yeniden düşündük. Yeni PERFORANCE , manuel lazer kaynak işleminin en üstün taraflarını yeniden tanımlıyor. Biz bu ürün için ' state-of-the-art ' diyoruz. Bir çok uygulama için geliştirilmiş özelliklere sahip olup , inovasyonlarla dolu ve tamamen yeniden dizayn edilmiş dış görünümüyle ve karşıladığı teknik inceliklerle birlikte lazer kaynak işlemini yeniden tanımlıyor.Daha akıllı , daha basit ve daha güçlü

Yeni Performance akıllıdır – Aragörevler olan iş parçasını kavrama ve otomasyonu işini ele alma avantajına sahiptir. Yeni SPEEDmodeTM maksimum darbe frekansını belirgin bir şekilde arttırır ve yeniden yükleme için operatör molalarını kullanır. Daha uzun aragörevler esnasında sistem ECOmodeTM enerji depolama moduna geçer.Daha detaylı bilgi için ,

yeni Performance üzerine , videolar içerir, lütfen bu linki takip edin.

Select

Çok-Amaçlı Lazer Kaynak İş-İstasyonu

SelectLaseral

ŞİMDİ FİBER LAZER İLE BİRLİKTE MEVCUT

Select , tamamen entegre bir sistemdir : ergonomik olarak optimize edilmiş manuel lazer kaynağı , joyistik kontrollü deposit kaynak sistemi veya yüksek hassasiyetli CNC sistemi. Yüksek hassasiyetli 4-ekseniyle eşsiz bir kaynak konsepti , kısa kurulum zamanları ve kolay CNC programlamasıyla.

Gerektiği kadar minimum komplekslikte istediğiniz kadar otomasyon. Bütün parametreler , herrhangi bir know-how gerektirmedençok fonsksyonlu bir joyistik ile ve renkli bir dokunmatik ekran ile birlikte kolaylıkla ayarlanabilir.


Select şimdi fiber lazer ile birlikte 'Select Fiber' olarak mevcuttur.

Sağlam Hepsi-bir-yerde çözümü

 • Kapılar tamamen makinanın içinde gizli , açıldığında görülebilir dizayn

 • Deriden yapılma maneul portlardan ulaşılabilen geniş iş odası L

 • Akış-kontrollü Flow-controlled egzoz sistemi, HEPA filtrelerle birlikte.

 • Kapalı-döngü devre 24/7 operasyon

 • Cömertçe ölçülendirilmiş lineer eksenler ve ek rotary eksen.

 • Gönderimden sonra kullanıma tamamen hazır.

Daha detaylı bilgi için ,

yeni Select üzerine , videolar içerir, lütfen bu linki takip edin.

Integral

Geniş ve Ağır İş-parçaları için Lazer Kaynak Sistemi

Integral_Laseral

Integral 'e ,Select ile aynı kullanıcı özelliklerine sahip konsept entegre edilmiştir - CNC kontrolü ve tüm teknik inovasyonlar ile birlikte. xy tablası maksimum 500 kg ağırlığındaki iş-parçasını çok hızlı ve çok hassas bir şekilde hareket ettirir. İş odası maksimum 500 mm uzunluğunda kenar boyuna sahip objeler için bir alan temin eder. Opsiyonel olarak , Integral açık sistem bir klas IV is istasyonu olarak üretilebilir ve bu sayede çok geniş iş parçalarını tutabilir.

iki eksen etrafında döndürülebilen Optik Sistem , birbirine dik yüzeylerin , derin olukların ve alltan kesilmiş parçaların işlenmesine - iş parçasını döndürmeden ya da sallamadan- izin verir .

news_Int_Laseral

Yeni 200 Watt Rezonator

Üstün darbe-darbe kararlılığı ve çok yüksek yansıtıcılıkta materiyallerde bile ilk-darbe davranışı sabit ve güvenilir kaynaklar içinYeni V-Track Modu

Kolay kendi/kendine-öğrenme ile sadece başlangıç ve bitiş noktalarını ayarlayarak CNC patikalarının tamamını öğrenme. Kompleks kaynak patikaları kolaylıkla tanımlandığı sürece bütün eksenler , dönel eksende dahil kullanılabilir.

Bir Bakışta Özellikler

 • SweetSpot

 • Mikro Kaynak opsiyonu

 • Dokunmatik Ekran

 • Takip Modu, V-Track

 • Senkronize dikiş kaynağı

 • Basit dikiş programlama

 • Optikler döndürülebilir

 • Lider marka 'Leica' mikroskop

 • Opsiyon olarak kamera görüntüleme sistemi

 • Entegre egzoz

 • Manuel portlarla birlikte Geniş iş odası

 • Entegre su/hava soğutma, 24/7 operasyon için dizayn edilmiş