Masaüstü Lazer Markalama Kabini

mikron endüstriyel masaüstü lazer kabinSafety Class 1 koruyucu lazer kabin sistemi, masaüstü oluşuyla daha az yer kaplar,

Yazının Devamı

Standart Lazer Markalama Kabini

YNK-Rofin

Safety Class 1 koruyucu lazer kabin sistemi; Sağlam, ağır parçaya uygun (max.350kg)..

Yazının Devamı

Pnomatik kapılı lazer kabini

dappermark_245-laseral

Pnömatik kapılı lazer markalama iş istasyonu

Yazının Devamı

HABERLER

Fuar Katılımları

4-7 Ekim 2017 de Tüyap'ın İzmir'in yeni fuar alanı "fuarizmir" de düzenlemiş olduğu MAKTEK fuarındaki standımıza değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Yazının Devamı

Görüntü işleme ile lazer markalama Sistemi

“Görüntü işleme ile fiber lazer markalama” ...

Yazının Devamı

Laseral 6 Eksen CNC Lazer Markalama İmalatı

Firmamız tarafından Türkiye'nin ilk 6 eksenli CNC lazer markalama makinası...

Yazının Devamı

LASERAL FİBER KESİM MAKİNASI

Laseral Fiber Lazer Kesim Makinası...

Yazının Devamı

Mark on the fly teknolojisi

Dinamik markalama sistemlerini...

Yazının Devamı

Lazer Markalama Kabin ve Otomasyonunda En Çok Seçenek..

Lazer markalama sektöründeki deneyimimizi tasarım ve mekatronikteki uzmanlığımızla birleştirerek farklı ihtiyaçlara cevap verebilen geniş bir ürün portföyü oluşturduk.

Az yer kaplayan masaüstü kabin, pek çok özelliği bünyesinde barındıran ağır parça işlemeye uygun standart kabin, seri tek tip işlerde zaman kazandıran döner tablalı kabin ve geniş yüzeyleri bir defada markalayabilen eksenli kabinin yanısıra ihtiyacınıza uygun özel lazer kabinleri de üretebilmekteyiz.

Lazer markalama otomasyonuna yönelik de çok çeşitli alternatifleri sunabiliyoruz. Seri etiket markalama işlerinizde kullanabileceğiniz etiket markalama sistemi, silindirik parçaların çepeçevre markalanması için döner eksen sistemi, durmaksızın markalanan boru ve profil benzeri parçalar için dinamik markalama sistemi ve mevcut lazerlerinize de entegre edebileceğiniz hazır eksen sistemleri web sitemizde detaylarını bulabileceğiniz bazı ürünlerimiz. Bunların dışındaki özel otomasyon taleplerinize profesyonel proje ekibimizle cevap verebiliyoruz.