Laseral Pulse Fiber Lazer Markalama

20140522_163130 (1)

Türkiye'nin ilk seri üretim fiber lazeri artık yeni 19" rack kasasında kullanıma hazır...

web tasarım

Yazının Devamı

ROFIN Performance Lazer Kaynak

Laseral_performance_D

Yeni SPEEDmodeTM maksimum darbe frekansını belirgin bir şekilde...

Yazının Devamı

Laseral CO2 3D Galvo Lazer Kesim

LASERAL CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİLASERAL CO2 3D Galvo Lazer Kesim ve Markalama Sistemi ahşap,deri,..

web tasarım

Yazının Devamı

HABERLER

Fuar Katılımları

4-7 Ekim 2017 de Tüyap'ın İzmir'in yeni fuar alanı "fuarizmir" de düzenlemiş olduğu MAKTEK fuarındaki standımıza değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Yazının Devamı

Görüntü işleme ile lazer markalama Sistemi

“Görüntü işleme ile fiber lazer markalama” ...

Yazının Devamı

Laseral 6 Eksen CNC Lazer Markalama İmalatı

Firmamız tarafından Türkiye'nin ilk 6 eksenli CNC lazer markalama makinası...

Yazının Devamı

LASERAL FİBER KESİM MAKİNASI

Laseral Fiber Lazer Kesim Makinası...

Yazının Devamı

Mark on the fly teknolojisi

Dinamik markalama sistemlerini...

Yazının Devamı

Laseral 3D Galvo Lazer Sistemi

LASERAL CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİLASERAL 3D Galvo Sistemi suni deri , pleksi , ahşap tipi organik materyallerin yanı sıra , kaplanmış metaller ile endüstride kullanılan bir çok plastik ile polimerin laser ile kesilmesi ve markalanması hedefiyle imal edilmiş , son derece hızlı çalışan bir makinadır. Sanayi de kullanıldığı yerler , kot pantolon taşlama , ahşap üzerine oyma, cam üstüne buğulama gibi yerlerdir. İnce ışın çapıyla iş yapmak üzere dizayn edilmiş , 300X300 mm/760X760 mm alan aralığında çalışan sistemin soğutması su ile gerçekleştirilmekte ve bakım gereksinimi düşük olan dizaynıyla tüm bu işlerde tercih edilen ve çok yüksek verimliliğe sahip bir üründür.

LASERAL CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİKaliteli metal tüp: LASERAL 3D Galvo modelimizde dünyada en çok makinada kullanılan performans ve hız konusunda en ileri teknolojiye sahip COHERENT metal tüplerini kullandık. En fazla satan ürünlerin başını çeken bu ürün ile servis ve bakım ihtiyacınızı uzun seneler ortadan kaldırdık.
LASERAL CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİKırmızı işaretleme lazeri:
Laseral modellerindeki tüm ürünlerin yanında verilen standart konfigürasyon olan bu pointer ile markalama işini tezgaha göndermeden önce ön bir simülasyon yapılması sağlanır. Bu da operatörden kullanımından doğacak insani hataların ortadan kalmasını sağlar.
LASERAL CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİLineer hareket
: İki ayrı çalışma bölgesinde yapılacak olan değişimlerde ve malzemede meydana gelebilecek yükseklik farklılıklarında odakta yapılması gereken ayarlamalar sonrası galvo ' nun yukarı aşağı hareketini veren yüksek hassasiyetli lineer hareket mekanizması ilerahatlıkla geçiş yapmak mümkündür.


LASERAL CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİSoğutma Sistemi :
3D Galvo Makinası ile dahili olarak gelen soğutucu makinası ( chiller ) her hangi bir ısı sorunu olmaksızın laserin ışınının kalitesi ve çapı değişmeden iş yapabilmesinini mümkün hale getirir.MİKRON CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİGüçlü eksoz sistemi:
Sahip olduğu güçlü eksoz sistemi kesme işleminde oluşan buhar ve kirli havanın kesim alanından seri bir şekilde çekilmesini sağlar. Emiş sistemi standart olarak kesim bölgesinin içinde yer almaktadır.MİKRON CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİ Bilgisayara kurulum:
Laser sisteminini kontrol etmek için gelen yazılımla birlikte gelen dongle ve lisans sayesinde Windows uyumlu herhangi bir Pc'ye kurulumu rahatlıkla yapılabilir. PC için gerekli sistem konfigürasyonun az olması yatırım maliyetinin düşüren faktörlerden biridir.MİKRON CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİBakım ve Servis:
Laseral tüm modellerinde olduğu gibi bu modelinde de en yüksek kaliteye sahip komponentler kullanması sayesinde bakım ve servisden doğan ihtiyaçları ortadan kaldırmış , sarf hale gelebilecek parça maliyetlerinden müşterilerini korumuştur.
MİKRON CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİKumanda Sistemi: Tüm Laseral modellerinde dahili olarak gelen pedal sistemi kullanıcının ellerinin serbest kalarak markalama işlemi sırasında çok daha verimli yapılmasını sağlar. • Teknik ÖzelliklerLASERAL CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİ

  Çıkış Gücü 150 W
  Lazer Koruma Sınıfı 1
  Işın Kaynağı CO2
  Dalga Boyu 10200 - 10800 nm
  Çıkış Gücü Ayarlanabilme Aralığı 20 - 150 W
  Efektif Pals Zirve Gücü 375 W
  Pals Enerji Aralığı 5-315 mJ
  Pals Frekans Aralığı 1-100,000 Hz
  Işın kalitesi (M²) 1.1
  Kırmızı Pilot Lazer (655 nm) 2.5 mW
  Lens Çalışma Mesafesi (300X300 mm) 325 mm
  Lens Çalışma Mesafesi (750X750 mm) 880 mm
  Çalışma Alanı Aydınlatması LED soğuk ışık
  Lisanslı Yazılım weldMARK
  İşletim Sistemi Windows XP / Windows 7 (32 bit)
  Ara bağlantı USB
  Soğutma Su ile soğutma
  Soğutucu için ayarlanacak sıcaklık aralığı +10˚ ila +35˚
  Elektrik Bağlantısı 380 V / 50-60 Hz
  Ebatlar (G x Y x D)
  Lazer Kafası 160 x 190 x 2000 mm
  Kabin 1500 x 2300 x 2800 mm
  Toplam Ağırlık 350 kg

Foto Galeri

1 2 3 5 6

Video