Laseral Pulse Fiber Lazer Markalama

20140522_163130 (1)

Türkiye'nin ilk seri üretim fiber lazeri artık yeni 19" rack kasasında kullanıma hazır...

web tasarım

Yazının Devamı

ROFIN Performance Lazer Kaynak

Laseral_performance_D

Yeni SPEEDmodeTM maksimum darbe frekansını belirgin bir şekilde...

Yazının Devamı

Laseral CO2 3D Galvo Lazer Kesim

LASERAL CO2 3D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİLASERAL CO2 3D Galvo Lazer Kesim ve Markalama Sistemi ahşap,deri,..

web tasarım

Yazının Devamı

HABERLER

Fuar Katılımları

4-7 Ekim 2017 de Tüyap'ın İzmir'in yeni fuar alanı "fuarizmir" de düzenlemiş olduğu MAKTEK fuarındaki standımıza değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Yazının Devamı

Görüntü işleme ile lazer markalama Sistemi

“Görüntü işleme ile fiber lazer markalama” ...

Yazının Devamı

Laseral 6 Eksen CNC Lazer Markalama İmalatı

Firmamız tarafından Türkiye'nin ilk 6 eksenli CNC lazer markalama makinası...

Yazının Devamı

LASERAL FİBER KESİM MAKİNASI

Laseral Fiber Lazer Kesim Makinası...

Yazının Devamı

Mark on the fly teknolojisi

Dinamik markalama sistemlerini...

Yazının Devamı

Laseral 30 W / 60 W 2D Galvo Lazer Markalama Sistemi

LASERAL CO2 2D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİLASERAL 2D Galvo Lazer Markalama Sistemi ahşap, kumaş, karton ve türevleriyanı sıra boyanmış ve kaplanmış alanlarda kullanıldığı fibi polimer ve bir çok değişik türde materyalin markalanması için imal edilmiştir.

En büyük müşterileri olan mobilyacılık sektörü , ile ayakkabı imalatçıları ile tekstil sanayisi olup , promosyon üzerine çalışan bir çok firmanın tercih ettiği basit bir kullanım arayüzüne sahip olan az yer kaplayan ve yatırım maliyeti az olan bir sistemdir.

CO2 2D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİ Robust Lazer Kaynağı : Kapalı dizayna sahip metal tüpler bu özelliğiyle bakım gereksinimi olmadan uzun seneler iş yapabilmenizi sağlar. İki boyutlu Galvo sistemlerimizde dünyada seneler içinde kendini kanıtlamış olan SYNRAD FIRESTAR rezanatörlerini tercih ediyoruz.
CO2 2D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİ Yer gösterici lazer: Laseral , tüm ürünlerinde standart hale getirmiş olduğu bu yer gösterici kırmızı lazeri müşterilerine sistemleri içerisine entegre ederek armağan etmektedir. Bu sayede operatör işi yapmadan önce işin nerde ve nasıl gözüktüğünü görmekte ve bu sayede hata olasılığını minimize etmesini sağlamaktadır.
CO2 2D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİ

19"/ 3U Rack Kabin: Laseral pulse fiber markalama serisi lazerler, endüstryel standartlarda üretilmiş olup hali-hazırda sahip olunan ya da alınabilecek rack tipi kabinlerin hepsi ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Bu sayede ürüne özel kabin tasarlanmasına gerek kalmadan standart olarak alınabilecek her tür rack kasa ile uyumlu olmaktadır.

CO2 2D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİ

Yatırım Maliyetini Kaldıran Soğutma : Çalışma esnasında sistemin ısı değişim gereksinimlerini ortadan kaldıran enerji sarfiyatının az olması durumu hava vasıtasıyla ısı transferini olanaklı hale getirmektedir. Bunun sonucu olarakta belirli periyotlardaki servis ihtiyacı doğuran Chiller'in entegre sıvı ( su ) ile soğutma parça gereksiniminden kullancıyı alı koyar. Bu da 3kW (1 saatte 3-5 kJ) fazla bir güç sarfiyatını yok etmesi anlamına gelir.

CO2 2D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİ

Ekonomik ve Esnek Kullanım : Ürün ile dahili olarak verilen lazer kumandası için gelen lisanslı yazılım Windows tabanlı standart bir pc ye rahatlıkla yüklenebilir. Sistemin çalışması için gerekli olan pc konfigürasyonu düşük olması avantajlarından biri yatırım maliyetinin de düşürmesidir.

CO2 2D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİ Sıfır bakım: Laseral'in 2D Galvo Markalama ürünü minimum miktarda dayanımı yüksek malzemeden oluşması sebebiyle servis ve bakım ihtiyacını ortadan kaldıran bir üründür. Kullanılan galvo kafanın yüksek kalitesi ile lazer markalama rezanatörünün çalışma ömrünün çok yüksek olması , dahili soğutmanın son derece verimli olması da bakım maliyetlerini düşüren diğer faktörlerdir.
MİKRON PULSE FİBER LASER MARKALAMA

Verimli kontrol: Laseral ile gelen tüm sistemlerde standart hale gelmiş ayak pedi kontrolü ile kullancının elleri boşa çıkmakta ve böylece operatör elllerini parça beslemesi ve hazırlaması için kullanabilmektedir.
LASERAL CO2 2D GALVO LAZER MARKALAMA SİSTEMİ Teknik Özellikler

Çıkış Gücü Tercihleri 30 W / 60 W
Laser Koruma Sınıfı 4
Işın Kaynağı CO2, sealed off
Dalga Boyu 10570 - 10630 nm
Güç Ayar Aralığı 0 - 100 %
Işın kalitesi (M²) 1.1
Gösterge Pilot Lazer (655 nm) 1.0 mW
Lens Odak Uzaklığı (f=160 mm) 180 mm
Markalama Alanı (f=160 mm) 110 x 110 mm
Çalışma Alanı Aydınlatması LED soğuk ışık
Lisanslı Yazılım EzCAD
İşletim Sistemi Windows XP / Windows 7 (32 bit)
Ara bağlantı USB
Soğutma Dahili hava soğutma sistemi
%100 kullanım ortam sıcaklık aralığı +5˚ ila +35˚
%50 kullanım ortam sıcaklık aralığı +5˚ ila +40˚
Elektrik Bağlantısı 220 V / 50-60 Hz
Ebatlar (G x Y x D)
Lazer Kafası 124 x 202 x 480 mm
Lazer Kasası 442 x 135 x 550 mm
Toplam Ağırlık 80 kg
Kabin Opsiyonel (bkz.Kabinler ve Otomasyon)

Foto Galeri

1 2 3 5 6

Video