Rofin FL Fiber Lazerleri

powerline FL 20

ROFIN FL Serisindeki yüksek canlılıktaki fiber lazer'ler olağanüstü bir verime sahip olup , optimum güvenilirlik için dizayn edilmiştir.

Yazının Devamı

Rofin Desktop Kaynak Lazerleri

Desktop_Laseral

Desktop , manuel kaynak için çok amaçlı ve hesaplı kompakt bir masa üstü lazer sistemidir. Labaratuvarlar , atölyeler ve enstitüler 'in belirli ihtiyaçları için dizayn edildi

Yazının Devamı

Rofin C02 lazerleri

Starshape_Laseral - Hk

SC serisinin Kapalı-tip lazerleri ile 2 ve 3 eksenli galvo tarama kafasınından oluşmaktadır. Verimli bir yazılım metal-olmayan...

Yazının Devamı

rofinlaseralogo

DILAS – ROFIN Grup Bünyesindeki Diyot Lazer Uzmanları

ROFIN Grup bünyesindeki yüksek-güç diyot lazerleri komponent partneriniz DILAS firmasıdır.

DILAS , bir diyot lazer firması olup çok geniş bir aralıkta güç çıkışlarında ve dalgaboylarında yüksek-güç diyot lazerleri ve sistemleri üretir . Fiber-coupled , direk ışın ve entegre çözümler içerir.

630nm den 2200nm 'ye uzanan aralıkta dalgaboyları sunar. DILAS , kaliteli yüksek güçte yüksek canlılıkta diyot lazer tek-çubukları , yığın dizinleri , fiber-çiftleştirilmiş ürünler ve endüstriyel lazer sistemleri dizayn eder , geliştirir ve üretir. DILAS , müşterilerine inovatif ve yüksek hacimli çözümler sağlar. Özellikle , otomotiv endüstrisi , tıbbi alet endüstrisi ve de grafik sanatları sektörü için.


Tipik Uygulamalar :